Utstillinger i 2009.

Send meg resultater og bilder, så listene blir rette. Finner du noen feil send meg en mail så jeg kan rette det opp.

Mestvinnerlisten

For Voksne, Valper og Veteraner 2009

BIR ,BIM og cert, cacib og gruppe, samt

 BIS vinnere finner du også der.

Valpeshow : Lyse brun og vanlig utstillinger samt NKK : Hvit

 

 Dato                 Sted                                 Dommer                                                          Antall hunder

Desember

 30.12

Letohallen

Frode Jevne, Norge

     15

 30.12

Letohallen

Frode Jevne, Norge

     2

November

 28.11

NKK Lillestøm

Borghild E Moen, Norge

     41

 22.11

Trøndelag

Anne Indergaard, Norge

      3

 15.11

Alna

Wiwi Ann Olsen, Norge

      2

 15.11

Kongsberg

Bernadette Beare, Engeland

      15

 15.11

Kongsberg

N

      7

 08.11

Eidsvoll

Jane Paradise, Engeland

      17

 08.11

Eidsvoll

Jane Paradise, Engeland

      6

 08.11

Orkanger

Salvatore Tripoli, Italia

     9

 08.11

Orkanger

N

     5

 07.11

Stord

Kari Haave, Norge

     16

 07.11

Eidsvoll

Norman Dedchuymere, Belgia

     19

 07.11

Eidsvoll

N

     6

 

Oktober

 25.10

NKK Tromsø

Sean Carroll, Irland

     20

 24.10

Tromsø

Leif Ragnar Hjorth, Norge

     11

 24.10

Tromsø

Bjørg Foss, Norge

      7

 18.10

Stavanger

Elisabeth Olsen, Norge

      2

 03.10

NKK Hamar

Christian Geelmuyden, Norge

     35

September

 27.09

Evjen

Elisabeth Bugge,  Norge

     9

 27.09

*Bergen

Zoran Brankovic

     16

 27.09

Bergen

Zoran Brankovic

     1

 26.09

*Bergen

Brenda Banbury,

     14

 26.09

Bergen

Brenda Banbury,

     1

 26.09

Tromsø

?

     ?

 26.09

Tromsø

Kurt Espeland

     2

 20.09

Fenstad

Inger Dale, Norge

     5

 20.09

Klett

Marianne Holmli, Norge

     9

 20.09

Hønefoss

Elisabeth Olsen, Norge

     3

 19.09

Lillehammer

Frode Jevne, Norge

     4

 19.09

Askim

Liv Muri Ramsjø, Norge

     2

 13.09

Gvarv

Eli Marie Klepp, Norge

     3

 13.09

*NKK Stavanger

Hans Van Den Berg, Nederland

    25

 06.09

*Verdal

Christian Geelmuyden, Norge

    19

 06.09

Verdal

Linda Kjeksrud, Norge

     5

 05.09

*Steinkjer

Rajko Rotner,

    17

 05.09

Steinkjer

Christian Geelmuyden, Norge

     4

 05.09

Åsne

Lars Hjelmtved, Norge

     8?

 05.09

*Ballangen

Moa Persson, Sverige

    11

 05.09

Ballangen

Hjørdis Espeland, Norge

     4

August

 30.08

*Drammen

Francesco Cochetti, Italia

    18

 30.08

Drammen

Francesco Cochetti, Italia

    13

 30.08

*Støren

Torbjørn Skaar, Sverige

    10

 30.08

Støren

Torbjørn Skaar, Sverige

    10

 29.08

*Drammen

Rafael Malo

    21

 29.08

Drammen

Adolf Martinez Noguera

   13

 29.08

*Støren

Leif-Herman Wilberg, Norge

    10

 29.08

Støren

Leif-Herman Wilberg, Norge

   10

 23.08

Jevnaker

Elisabeth Olsen, Norge

    2

 23.08

*Mosjøen

Kitty Sjong, Danmark

   12

 23.08

Mosjøen

Finn Arne Haugli, Norge

    9

 23.08

*Kristiansand

Bengt  Åke Bogren, Sverige

   25

 23.08

Kristiansand

Bengt  Åke Bogren, Sverige

    11

 23.08

Klæbu

Eli Marie Klepp, Norge

     1

 22.08

*Kristiansand

Heather Lamont, Irland

   25

 22.08

Kristiansand

Heather Lamont, Irland

    11

 22.08

Mosjøen

Svein Helgesen, Norge

   12

 22.08

Mosjøen

Steinar Balken, Norge

    9

 16.08

*NKK Bjerke

Patric Ragnarson Sverige

   33

 09.08

Oslo

Steinar Balken, Norge

    3

 09.08

*Tromsø

Annaliisa Heikkinen, Finland

   15

 09.08

Tromsø

Annaliisa Heikkinen, Finland

   7?

 08.08

Steinkjer

Karl Eddie Berge, Norge

    6

 08.08

*Tromsø

Svein Helgesen, Norge

   13

 08.08

Tromsø

Svein Helgesen, Norge

   7

 02.08

*Nesbyn

Frank Christiansen, Norge

    21

 02.08

*Leknes

Ann Christin Johansson, Sverige

    11

 02.08

Leknes

Ann Christin Johansson, Sverige

    7

 01.08

*Nesbyn

Carl-Gunnar Stafberg, Sverige

    25

 01.08

Nesbyn

 

    0

 01.08

*Leknes

Gunnar Nymann, Danmark 

    11

 01.08

Leknes

Gunnar Nymann, Danmark 

    7

Juli

 31.07

Nesbyn

Jacki Jackson, Sør-Afrika

    8

 25.07

*Moss

Inger Brodal Rolander, Norge

   7

 25.07

Moss

?

    6

 05.07

*Vålerbanen

Harry Tast,

    16

 05.07

Vålerbanen

?

    4?

 04.07

*Vålerbanen

Atilla Kelemen

   15

 04.07

Vålerbanen

Atilla Kelemen,

    2?

 04.07

*Vestnes

Ramune Kazlauskaite

    1

Juni

 27.06

Åsne

Nils Erik Haugenrud, Norge

    4

 26.06

*NKK Trondheim

Annmarie Meland, Sverige

    21

 21.06

*Fenstad

Barbra Wood, USA

    19

 21.06

Fenstad

Rose Envall-Larsson, Sverige

    5

 21.06

*Bodø

Pero Boziowski, Makedonia

    5

 21.06

Bodø

Gert Christensen, Danmark 

    2

 20.06

*Fenstad

Leif Ragnar Hjorth, Norge

    14

 20.06

Fenstad

Leif Ragnar Hjorth, Norge

    4

 20.06

Sandefjord

Anne Mari Haugsten Hansen

    1

 20.06

*Kirkenes

Dan Ericsson, Sverige

    3

 20.06

*Bodø

Oates Siamuas, Irsk

    5

 20.06

Bodø

 

    2

 14.06

*Sandefjord

Marie Hamill

    30

 14.06

Sandefjord

 

    6

 14.06

*Tromsø

Kirsti Lummelampi, Finland

    15

 14.06

Tromsø

Angel Garach-Domech, Spania

    3?

 13.06

*Sandefjord

Sue Dykes, Skottland

    31

 13.06

Sandefjord

 

    6

 13.06

Stiklestad

Marianne Holmli, Norge

    3

 13.06

*Tromsø

Borghild Moen, Norge

    13

 13.06

Tromsø

, Norge

    3?

 07.06

Dokka

Bente Karlsen, Norge

    2

 06.06

*NKK Drammen

Cindy Pettersson, Sverige

    34

Mai

 31.05

*Haugesund

Liliane De Ridder-Onghena, Belgia

    18

 31.05

Haugesund

 

    2

 30.05

Hattfjelldal

Assar Jacobsen, Sverige

    1

 30.05

*Haugesund

Ove Germundsson, Sverige

    14

 30.05

Haugesund

 

    2

 24.05

*Moss

George Kostapoulos, Hellas

    22

 24.05

Moss

Anne-Cathrine Unelsrød, Norge

    4

 24.05

*Bergen

Kenneth Edh, Sverige

    10

 24.05

Bergen

Vivi Waag, Norge

    2

 23.05

*Mo I Rana

Avi Marshak, Israel

    5

 23.05

Mo I Rana

 

    1

 23.05

*Ålesund

Nina Karlsdotter, Sverige

    1

 16.05

Hedemark

Kjetil Flathagen, Norge

    6

 09.05

*NKK Kristiansand

Ingela Nilsson, Sverige

    21

 09.05

Trondheim

Per Nymark, Norge

    4

 03.05

Selbu

Edgar Nilsen, Norge

    3

 02.05

*Hammerfest

Arne Foss, Norge

    12

 02.05

*Hammerfest

Kari Granaas Hansen, Norge

    13

 01.05

*Orre

Linda Mills

    2

April

 26.04

*Sundalsøra

Arne Foss, Norge

    9

 26.04

Sundalsøra

Hanne Berit Husbyn, Norge

    2

 26.04

*Stange

Kari Granaas Hansen, Norge

    18

 26.04

Stange

Sarah Mathews, Irland 

    4

 26.04

*Førde

Svein Helgesen

   11

 26.04

Førde

Wenche Eikeseth, Norge 

    5

 25.04

Sundalsøra

Kristin Hoff, Norge

    1

 25.04

*Stange

Sarah Mathews, Irland

    21

 25.04

Stange

Kurt Espelan, Norge

    5

 18.04

*NKK Harstad

Marie Petersen, Danmark

    26

 05.04

*Rogaland

Claire Anne Ahern, Irland

    17

 05.04 

Rogaland

Jostein Halvorsen, Norge

      3

 04.04

*Rogaland

Ritha Rainer, Belgia  

    16

 04.04 

Rogaland

Gro Berg Johansen

      4

 

Mars

 21.03 

Tromsø

 

      1

 21.03

*NKK Bergen

Leif Ragnar Hjorth  

      20

 01.03 

Solbergelva

Eli Mari Klepp, Norge

      1

 01.03

*Manger

Peter Rehanek   

      16

 01.03 

Manger

Peter Rehanek    ?

      7

 

Februar

 21.02

*NKK Bø

Anne Mari Haugsten , Norge

      29

 15.02

*Letohallen

Marit Sunde , Norge

      5

 15.02 

Letohallen

Ingrid Pryts Ohm, Norge

      5

 14.02

*Ølen

A Hilverta, Nederland

      14

 08.02 

Østfold

Eivor hofmanselv, Norge

      6

 08.02 

Trøndelag

Marianne Holmli, Norge

      1

 01.02

*Exporama

Ferdi Dickman

      11

 01.02 

Exporama

Iren Naarits

      2

Januar

 31.01

* Exporama

Jean-Jacques Dupas, Fransk

      8

 31.01 

Exporama

Steinar Balkan, Norge

      2

 25.01 

Vinstra

Hanne Berit Husby, Norge

      1 

 17.01 

Trøndelag

Arne Foss, Norge

      1 

 11.01

*Letohallen

Ritha Rainer,  

    11

 11.01 

Letohallen

Ritha Rainer,

      3 

 10.01

*Letohallen

Henrik Johansson , Sverige 

    13

 10.01 

Letohallen

Henrik Johansson , Sverige 

     4