Utstillinger i 2008.

Send meg resultater og bilder, så listene blir rette. Finner du noen feil send meg en mail så jeg kan rette det opp.

Mestvinnerlisten

For Voksne, Valper og Veteraner 2008

BIR ,BIM og cert, cacib og gruppe, samt

 BIS vinnere finner du også der.

Valpeshow : Lyse brun og vanlig utstillinger samt NKK : Hvit

 

 Dato                 Sted                                 Dommer                                                          Antall hunder

 

Desember

  30.12

Letohallen

Johan J. Juslin, Finland

     23

  30.12

Letohallen

Johan J. Juslin, Finland

     8

November

  30.11

Anebu

Linda Kjeksrud,Norge

     5

  30.11

Trøndelag

Frode Jevne, Norge

     6

  23.11

NKK Hamar

Keith Lovell. Australia

     68

  09.11

Kongsberg

Solie Bister,

     13

  09.11

Kongsberg

Solie Bister,

     2

  09.11

Orkanger

Rony Doedijns,  , England

     12

  09.11

Orkanger

Rony Doedijns,  England

     6

  08.11

Fidjor

Kurt Nilsson,

     18

  08.11

Fidjor

Kurt Nilsson, Norge

     3

Oktober

  26.10

Letohallen

Kitty Sjong, Danmark

     23

  25.10

Letohallen

Natalija  Nekrosiene,

     26

  25.10

Letohallen

Elisabeth Olsen, Norge

     12?

  19.10

NKK Tromsø

H Boleraas

     28

  18.10

Tromsø

Seamus Oates 

     23

  18.10

Tromsø

Seamus Oates 

     0

  04.10

*NKK Kongsvinger

Sonia Pagini, Italia

     45

September

  28.09

*Sotra

Jean Lanning  

     17

  28.09

Sotra

Jean Lanning  

     3

  28.09

Klætt

Steinar Hoff, Norge  

     2

  27.09

*Sotra

Gunnar Nymann

     17

  27.09

Sotra

Gunnar Nymann  

     4

  20.09

Sørum

Rune Lysgaard, Norge  

     1

  13.09

Tromsø

Katrine Johannesen  

     2

  13.09

*NKK Stavanger

Francesco Cochetti, Italia

     22

  07.09

*Verdal

Svein Helgesen, Norge

     9

  07.09

Verdal

Svein Helgesen, Norge

     2

  07.09

*NMHK avd Nord

Anne Mari Haugsten, Norge

     10

  07.09

NMHK avd Nord

Anne Mari Haugsten, Norge

     5

  07.09

Hundtorp

Gunilla  Skallmann,

     1

  06.09

*Steinkjer

Henrik Johanson, Sverige

     9

  06.09

Steinkjer

Henrik Johanson, Sverige

     2

  06.09

*NMHK avd Nord

Arne Foss, Norge

     10

  06.09

NMHK avd Nord

Arne Foss, Norge

     5

August

  31.08

*Støren

Steven Symour, England

     11

  24.08

Støren

Steven Symour, England

     3

  30.08

*Støren

Rita Kadike-Skadina, Latvia

     12

  24.08

Støren

Rita Kadike-Skadina, Latvia

     2

  24.08

*Mo I Rana

Carl-Gunnar Stafberg, Sverige

     14

  24.08

Mo I Rana

Annemarie Maeland, Sverige

     2

  24.08

*Hamresand

Tuire Okkola

     19

  24.08

Hamresand

Tuire Okkola

     6

  23.08

*Mo I Rana

Annemarie Maeland, Sverige

     14

  23.08

Mo I Rana

Carl-Gunnar Stafberg, Sverige

     2

  23.08

*Hamresand

Leif Lehman Jørgensen, Danmark

     21

  23.08

Hamresand

Leif Lehman Jørgensen, Danmark

     7

  17.08

*NKK  Drammen

Paola Watten, Italia

     31

  03.08

*Lofoten

Fernando Rodriques

     10

  03.08

Lofoten

Bente Tallaksen Bjerkaas , Norge 

     4

  03.08

*Nesbyen

Brenda Banbury,

     29

  02.08

*Nesbyen

Antonio Di Lorenzo

     31

  02.08

*Lofoten

Espen Eng, Norge  

     7

  02.08

Lofoten

Espen Eng, Norge  

     4

  01.08

Nesbyen

Petru Muntean

     10

Juli

  26.07

*Moss

Yvonne Cannon

     6

  26.07

Moss

Knut Lars Hjelmset

     3

  20.07

*Sandefjord

Sean Caroll ,

     33

  20.07

Sandefjord

Sean Caroll ,

     12

  19.07

*Sandefjord

Wendy Paquette  , USA

     29

  19.07

Sandefjord

Wendy Paquette  , USA

     12

  13.07

Lillehammer

 

     4

  12.07

Lillehammer

Elisabeth Olsen, Norge

     4

  05.07

Gjøvik

Bente Karlsen, Norge

     1

Juni

  22.06

*NKK Bjerke

Lisbeth Cambell, Norge

     21

  22.06

*Open show  NMHK avd Hordaland

Irene Donne, Norge

     6

  22.06

*NMHK avd Oslo/Akeshus

Kirsti Nilsson, Danmark

     13

  22.06

 NMHK avd Oslo/Akershus 

Inger Rolander,Norge

     9

  21.06

 *NMHK avd Hedemark 

Marit Sunde,Norge

     13

  21.06

 NMHK avd Hedemark 

Marit Sunde,Norge

     9

  21.06

 Kirkenær 

Hege Ruud Ytrøy, Norge

     4

  15.06

 *Olterdal

Harto Stockmari,

     9

  15.06

 Olterdal

Svein Helgesen, Norge

     4

  14.06

 *Olterdal

Arne Foss, Norge

     9

  14.06

 Olterdal

Arne Foss, Norge

     3

  08.06

 *NKK Trondheim

Irina Poletaeva, Finland

     33

  01.06

 *Våler

Tino Pehar

     15

  01.06

 Våler

Tino Pehar

     0?

  01.06

* Tromsø

Carla Walsh

     12

  01.06

 Tromsø

?

     2

 

Mai

  31.05

* Våler

Borghild Moen, Norge

     22

  31.05

 Våler

Brit Schøne Brodwall

     2

  31.05

 *Tromsø

Colette Muldoon

     12

  31.05

 Tromsø

Colette Muldoon ?

     2

  25.05

 *Moss

Rui Oliveira

     9

  25.05

 Moss

Anne Mari Haugsten, Norge

     5

  25.05

 *Haugesund   

Birthe Scheel, Danmark

     12

  25.05

 Haugesund 

 ?

     9

  25.05

 Nordkisa   

Petter Steen, Norge

     1

  25.05

* Mo I Rana 

Marit Sunde, Norge

     15

  25.05

 Mo I Rana

Arne Foss, Norge

     2

  24.05

* Haugesund

Josie Foley

     13

  24.05

 Haugesund

Josie Foley ?

     9

  24.05

* Mo I Rana

Rune Lystgaard, Norge

     14

  24.05

 Mo I Rana

Rune Lystgaard, Norge

     1

  24.05

 Dokka

Elisabeth Olsen, Norge

     1

  24.05

 Nordkisa

Eivor Hofmanselv, Norge

     1

  18.05

 Hønefoss 

Petter Fodstad, Norge

     3

  03.05

 Levanger  

Turid Stamnes, Norge

     2

  03.05

* NKK Kristiansand 

Claudio De Giuliani, Italia

     27

  01.05

 Levanger  

Kristin Hoff , Norge

     5

April

  27.04

* Stange

Giulio Bezzecchi

     26

  27.04

* Sundalsøra

Kirsti Nilsson, Danmark

     10

  27.04

 *Førde

Arne Foss, Norge

     10

  27.04

 Førde

Christen Lang, Norge

     7

  26.04

 *Hammerfest

Nina Karsdotter

     11

  26.04

 Hammerfest

 

     2

  26.04

 *Stange

Zeljko Gacjic

     29

  26.04

 Stange 

Steinar Balken , Norge

     8

  20.04

 *NKK Harstad  

Espen Engh, Norge

     28

  19.04

 Levanger  

Kristin Hoff , Norge

     2

  12.04

 *Orre  

Rajko Rotner

     7

  12.04

 Orre  

Wilhemine Van Deijl

     3

  06.04

 Skaun  

Steinar Hoff , Norge

     2

  06.04

Mjøndalen      

Anne Cathrine Unelsrød  , Norge

     4

  05.04

Mjøndalen    

 Liv M Ramsjø , Norge

     5

 

                                                                               

Mars

  30.03

*NKK Bergen    

 Gert Christiensen, Danmark 

     19

  16.03

Skien    

 Steinar Balken, Norge

     3

  16.03

*Figgjo     

 Dianne Degrysa, Belgia

     6

  16.03

Figgjo     

 Birthe L Steffensen, Norge

     1

  09.03

Flå     

Marianne Holmli, Norge

     3

  02.03

Krogstadelva      

 Elin Marie Klepp, Norge

     7

  01.03

*Manger   

Jean Lanning

   12

  01.03

Manger     

  

     3

                                                    

Februar

  24.02

*NKK Bø  

Bryan Cadogan, Wales 

     32

  17.02

*Letohallen   

Mona Selback, Norge

     18

  17.02

Letohallen    

Bente Tallaksen Bjerkaas , Norge   

     7

  17.02

Flå     

Irene Donne, Norge  

     2

  17.02

*Fauske    

Nils Molin, Sverige

     6

  17.02

Fauske      

Benny Blid Von Scdvin, Sverige  

     5

  17.02

Tønsberg   

Steinar Balken, Norge

     1

  16.02

*Fauske    

Ligita Zake, Latvia

     6

  16.02

Fauske      

Per-Harald Nymark, Norge  

     5

  16.02

Tønsberg   

Linda Kjeksrud, Norge

     3

  09.02

*Ølen    

Rune Lystgaard

     7

  09.02

Ølen    

 

     1

  03.02

Flå     

Line Haugen, Norge  

     2

  03.02

*Ekeberg     

Michael Leonard, Irland

     17

  03.02

Ekeberg      

Liv M Ramsjø, Norge

     4

  02.02

*Ekebrg    

Allan Pepper, Canada 

     16

  02.02

Ekeberg      

Kurt Espeland, Norge  

     4

                                                                                       

Januar

  19.01

*Sandefjord      

Borghild Moen, Norge  

     14

  19.01

Sandefjord      

Borghild Moen, Norge  

     3

  13.01

*Letohallen      

Kersti Lummelampi, Finland       

    14

  13.01

Letohallen     

   

     3

  12.01

Vinstra    

 Eivor Hofmandselv 

     2

 12.01

*Letohallen

Andrzei Kazmierski, Polen   

    16

 12.01 

Letohallen

Andrzei Kazmierski, Polen   

      4