Utstillinger i 2007.

Send meg resultater og bilder, så listene blir rette. Finner du noen feil send meg en mail så jeg kan rette det opp.

Mestvinnerlisten

For Voksne, Valper og Veteraner 2007

BIR ,BIM og cert, cacib og gruppe, samt

 BIS vinnere finner du også der.

Valpeshow : Blå og vanlig utstillinger samt NKK : Hvit

 

 Dato                 Sted                                 Dommer                                                          Antall hunder

 

DESEMBER

 

 

 NOVEMBER

 23.11

NKK Hamar

 Annaliisa Heikkinen, Finland

  54

 11.11

Kongsberg

 Lillian De Ridder-Onghena, Belgia

  20

 11.11

Kongsberg

 Lillian De Ridder,

  

 11.11

Orkanger

 Kenneth Ed

    9

 11.11

Orkanger

 Espen Engherige, Norge

    3

 11.11

Fitjar

 Åke Cronander, Sv

  15

 10.11

Stord

 

  

                                       

OKTOBER

 21.10

NKK Tromsø

Des Manton, Irland

  23 

 20.10

Tromsø

Garry Hickey, Irland

  21

 20.10

Tromsø

Garry Hickey, Irland

  9

 20.10

NMK Tromsø

Espen Engh, Norge

  19

 20.10

NMK Tromsø

Espen Engh, Norge

  9

 07.10

Skogbygda

 Niesl Brandstrup

  1

 06.10

NKK Kongsvinger

Margareta Sundqvist, Sverige

  29 

                                            

SEPTEMBER  

 30.09

Letohallen

 

  

 30.09

Trondheim

Steinar Hoff, Norge

  2 

 29.09

Verdal

Harald Røkke, Norge

   1

 23.09

Arendal

?  Norge

   2

 22.09

Askim

Frode Jevne, Norge

   1

 22.09

Notodden

Ingebjørg Stenhaugen, Norge

   2

 15.09

Gjøvik

Trond Storsveen, Norge

   1

 15.09

Mjøndalen

Nora Skotaan, Norge

   3

 09.09

NKK Stavanger

Michael Mccarthy,  Irland

 34

 08.09

Notodden

 Steinar Balken, Norge

   3

 02.09

Hundtorf

Rose Envall-Larsson, Sverige

   7

 02.09

Hundtorf          

Inger Brodal Rolander 

   7

 02.09

Verdal

Rodi Hübental

   3

 02.09

Verdal

Rodi Hübental

   1

 01.09

Bjervik  

Kari Engh, Norge 

 10

 01.09

 Bjervik

Kari Engh, Norge 

   3

 01.09

Steinkjer

Leif Lehmann Jørgensen, Danmark

   5

 01.09

Steinkjer 

Georg  Schulz Hopstad, 

   2

 01.09

Karmøy

Ingrid P. Ohm, Norge

   1

 01.09

Drøbak 

Steinar Balken, Norge

   5

                              

                                         

AUGUST

 26.08

Støren

Michael Leonard,

   7

 26.08

Støren

Michael Leonard,

   7

 26.08

Ås

Marit Sunde, Norge

   8

 26.08

Ås

Marit Sunde, Norge

   5

 25.08

*Støren

Rita Mccarry-Beattis,

   6

 25.08

Støren

Rita Mccarry-Beattis,

   7

 25.08

Hauger

Antonio Di Lorenzo, Italia

  11

 25.08

Hauger

Antonio Di Lorenzo,Italia

   6

 19.08

*Mo I Rana

Lars Adeheimer

   2

 19.08

Mo I Rana

Lisbeth Campbell

   1

 19.08

Hønefoss

Elisabeth Olsen

   2

 19.08

*Hamresand

Kresten Scheel, Danmark

   27

 19.08

Hamresand

Henrik Johansson

   13

 18.08

*Mo I Rana

Lisbeth Campbell, Norge

   2

 18.08

Mo I Rana

Lars Adeheimer

   1

 18.08

Hamresand

Jimmy Simpson

   21

 18.08

Hamresand

Kresten Scheel, Danmark

   13

 11.08

*NKK Bjerke

Stelios Makaritis, Hellas

   36

 05.08

Leknes

Leif Lehmann Jørgensen, Danmark

   7

 05.08

Leknes

Leif Lehmann Jørgensen, Danmark

   1

 05.08

Nesbyn

Ligtia Zake,

  24

 04.08

Leknes

Harry Tast, 

   6

 04.08

Leknes

Harry Tast,

   1

 04.08

Nesbyn

Chan Weng Woh, Malaysia

  25

 03.08

Nesbyn

Joanne Sewel  

  12

 

                                                                                

 

JULI

 29.07

Moss

Mogens Sloth Hansen,Danmark

  8

 28.07

Moss

Frank Christiansen, Norge

  12?

 28.07

Moss

Frank Christiansen, Norge

  11

 14.07

Skien

Mona Selbach, Norge

  5

 14.07

Skien

Trygve Heyerdal Norge 

  7

 08.07

Lillehammer

Frode Jevne, Norge 

  2

 07.07

Algård

Kirsti Lummelampi, Finland  

  4

 07.07

Ålgård

Kirsti Lummelampi, Finland  

  2

 07.07

Lillehammer

Britt Nyberg, Norge

  2

 

                                                                 

JUNI

 30.06

 Flisa

Ketil Flatholmen, Norge

  2

 23.06 

 *NKK Trondheim 

Cindy Pettersson, Sverige 

  26

 17.06

 *NMK avd. Hedmark

Daniella Gajic 

  26

 17.06

 NMK avd. Hedmark

Daniella Gajic 

  9

 17.06

 *Bodø

Svein Helgesen, Norge

  11

 17.06

 Bodø

Svein Helgesen, Norge

  1

 16.06

 *Kirkenes

Paula Heikkinen-Lehkonen, Finland

  1

 16.06

 *NMK Oslo/Akershus

Rune Lystgaard,

  23

 16.06

 NMK Oslo/Akershus

Rune Lystgaard,

  10

 16.06

 Bodø

Rouli Kantzou ,

  11

 16.06

 Bodø

Rouli Kantzou ,

   1

 10.06

 Hordaland

Arne Fagerholt,

  4

 10.06

 *Tromsø

Marija Kavcic ,

  11

 10.06

 Tromsø

Marija Kavcic ,

  2

 10.06

NMK, Vestfold

 Barbra Wood

  10

 10.06

NMK, Vestfold

Sonja Bjørklund, Sverige

  9

 09.06

Stiklestad, Verdal

Frank Christiansen, Norge

  3

 09.06

Tromsø

Marie Baily

  11

 09.06

Tromsø

Marie Baily

  2

 03.06

NMK, Hauger

AnnMari Maeland, Sverige 

  36

 03.06

NMK, Hauger

AnnMari Maeland, Sverige 

  17

 02.06

*NKK, Drammen

Christian Geelmuyden og Ove Germundsson, Sverige

  43

                                                

Mai

 27.05

*Haugesund

Svein Helgesen, Norge

  19

 27.05

Haugesund

Svein Helgesen, Norge

  7

 20.05

*Mo I Rana

Anna Maria Tarjan, Ungarn

  4

 20.05

Mo I Rana

Anna Maria Tarjan, Ungarn

  3

 20.05

Fredrikstad

Linda Reinelt-Gebauer       

  26

 19.05

Fredrikstad

Aud Foss, Norge

  8

 19.05

Dokka

 

  1

 19.05

Mo I Rana

Frode Jevne, Norge

  4

 19.05

Mo I Rana

Frode Jevne, Norge

  3

 13.05

*NKK, Kristiansand

Bengt-Åke Bogren, Sverige

  22 ?

 12.05

Verdal

Hanne Berit Husbyn

  1

 06.05

Eidsvoll

Eivor Hofmandselv, Norge

  1

 05.05

Orre, Rogaland

Agnes Ganami Kertes, Israel

  5

 05.05

Orre, Rogaland

Agnes Ganami Kertes, Israel

  4

 05.05

Klevfoss

Elisabeth Olsen, Norge

  6

 05.05

*Hammerfest

Kenneth Edh

  4

 05.05

Drammen

Frode Jevne, Norge

  3

April

 29.04

*Sundalsøra

Frank Christiansen, Norge

  3

 29.04

Sundalsøra

Inger Brovold Rolander, Norge

  1

 29.04

*Stange

Zvi Kupferberg,

21

 29.04

Stange

Zvi Kupferberg,

  7

 28.04

*Førde

Anne Mari Haugsten, Norge

  7

 28.04

Førde

Anne Mari Haugsten, Norge

  3

 28.04

*Stange

Seanais Oates,

20

 28.04

Stange

Seanais Oates,

  8

 21.04

*NKK Harstad

Gøran Bodegård, Sverige  

15

Mars 

 31.03

*NMKavd Rogaland 

Josie Foley,  

  8

 31.03

NMKavd Rogaland 

Geir Nordalhl Pedersen, Norge   

  1

 25.03

Skaun

Mette M Tufte, Norge

  1

 24.03

*NKK  Bergen

Jo Schepers,Nederland

21

 18.03

*NBSK Letohallen

Leif  Lehmann Jørgensen, Danmark

14

 18.03

Letohallen

Leif  Lehmann Jørgensen, Danmark

  8

 18.03

Askøy

Runar Sjuren, Norge

  1

 17.03

*NDK Letohallen

Lisbeth Campell, Norge

15

 17.03

Letohallen

Steinar Balken, Norge

  5

 11.03

Mjøndalen

Jonny Mathisen, Norge

  5

 10.03

*Manger

Carl Gunnar Stafberg

13

 10.03

Manger

Carl Gunnar Stafberg  

  3

 10.03

Mjøndalen

Inger Kristiansen, Norge  

  5

 04.03

Drammen

Eli-Marie Klepp, Norge  

  6

     

Februar   

 24.02

*NKK Bø i Telemark

Rita Kadike-Skadina  

20

18.02

Sørumsand

Steinar Balken, Norge 

 

17.02

*Eidsvoll

Anne Mari Haugstet

13

10.02

*Ølen 

Peter  Machatanz  

16

10.02

Ølen 

Peter  Machatanz 

 2

10.02

*Hasslemoen

Mona Selbach, Norge

 7

10.02

Hasslemoen

Mona Selback,Norge  

 4

04.02

*Exporama

Carlos Saevich, England 

14

04.02

Exporama 

Carlos Saevich, England 

 4

03.02 

*Exporama

Martin Baskaran,Spania 

14

03.02

 Exporama 

Martin Baskaran,Spania  

 6

         

Januar                                                                                                              

  20.01

*Sandefjord      

  Wera Hubenthal, Sverige  

  11

 20.01

Sandefjord

 Ing-Mari Hagelin, Sverige 

    5

 14.01 

Vinstra

 Anne Mari Traahold

    1