Utstillinger 2014

2014

For Voksne,

Mestvinnerlisten Hanner

Mestvinnerlisten Tisper

 

Valpeshow : Lyse brun og vanlig utstillinger samt NKK

Oktober

 04.10

NKK Harstad

Esphen Engh, Norge

       0 ?

 04.10

NKK Harstad

Espen Engh, Norge

       0 ?

 September

 28.09

Bønes

Carsten Birk, Danmark  

      17

 28.09

Bønes

Carsten Birk, Danmark  

       1

 21.09

Sortland

Antonio Di Lorenzo

       8

 21.09

Sortland

 

       1

 20.09

N Collie Hundeklubb

Steinar Balken, Norge

       1

 20.09

Sortland

Elizabieta Chwalibóg, Poland

      7

 14.09

NKK Rogaland

Cindy Petterson, Sverige

      22

 14.09

NKK Rogaland

Cindy Petterson, Sverige ?

       1

 07.09

Verdal

Svein Helgesen, Norge

       8

 07.09

Hundorp

Pirjo Aaltonen, Finland

       7

 07.09

Hundorp

Pirjo Aaltonen, Finland

       4

 07.09

Flateby Hundeklubb

Anne-Cathrine Unelsrød

       3

 07.09

Tromsø, Norsk Dalmatiner Klubb

Andrew Brace, England

       4

 07.09

Tromsø, Norsk Dalmatiner Klubb

Arne Foss, Norge

       1

 07.09

Sunnmøre hundeklubb

Even Kvam Davik

       1

 06.09

Steinkjer Hundeklubb

Frank Christiansen, Norge

       5

 06.09

Tromsø Hundeklubb

Noreen Clark, Ireland

       5

 06.09

Tromsø Hundeklubb

Jochen H. Eberhardt, Tyskland

       1

 06.09

Ørsta, Ørsta & Volda hundeklubb

Toril Dønheim, Norge

       1


August

 31.08  

Støren

Johan Andersson, Sverige

       8

 30.08  

Støren

Paula Heikinen-Lehkonen, Finland

       8

 24.08  

Drammen

Revaz Khomasurindze

       5

 24.08  

Drammen

Revaz Khomasurindze

       5

 24.08  

Mo I Rana

Hanne Laine Jensen, Danmark

       3

 24.08  

Akkerhaugen

Ligita Zake, Latvia

       2

 24.08  

Akkerhaugen

Ingvil Angel Ruud, Norge

       2

 23.08  

Mo I Rana

Annika Ulltveit-Moe, Sverige

       3

 23.08  

Akkerhaugen

Mona Selbach, Norge

       2

 23.08  

Akkerhaugen

Mona Selbach, Norge

       2

 23.08  

Drammen

Gluseppe Alessadra

       7

 23.08  

Drammen

Erodotos Neofytou

       7

 22.08  

Drammen

Valerio Nataletti

       4

 22.08  

Drammen

Valerio Nataletti

       3

 16.08  

NKK Bjerke

Pamela Runderkamp,

      34

 16.08  

NKK Bjerke

?

       0

 10.08  

Øverbø

Henrik Johansson, Sverige

       8

 09.08  

Øverbø

Hans Almgren, Sverige

       2

 03.08  

Nesbyen

Weng Woh Chan

       8

 03.08  

Nesbyen

Weng Woh Chan

       0

 02.08  

Nesbyen

Rune Lystgård, Norge

      10

 02.08

Nesbyen

Rune Lystgård, Norge

       2

Juli

 27.07  

Råde

Petru Muntaen,

      11

 27.07  

Råde

Pamela Runderkamp, Nederland

       5

 27.07  

Karmøy

Liliane De Ridder-Onghena

      10

 26.07  

Karmøy

Juha Kares, Finland

      12

 25.07  

Karmøy

MLinda Mills, England

      11

 20.07  

Tromsø

Mona Selbach, Norge

      24

 20.07  

Tromsø

Mona Selbach, Norge

       1

 19.07  

Tromsø

Anthony Moran, Irland

      29

 19.07  

Tromsø

Anthony Moran, Irland

       1

 13.07  

Skien

Savicic Nebojsa, Slovenia

       8

 13.07  

Vålerbanen

Rodney Mcdowell

       11

 13.07  

Vålerbanen

Rodney Mcdowell

       5

 12.07  

Vålerbanen

Ferdinando Asnaghi

       7

 12.07  

Vålerbanen

Denis Kuzelj

       4

 12.07  

Skien

George Schogol, Georgia.

       5

 12.07  

Skien

George Schogol, Georgia.

       1

 11.07  

Skien

Martin Anton Baskaran Soto, Spania

       5

 05.07  

NKK Trondheim

Leif Ragnar Hjorth, Norge

      21

 05.07  

NKK Trondheim

Sanna Vakkilainen

       2

 04.07  

Trondheim

Stephen Lloyd

     15

 04.07  

Trondheim

Stephen Lloyd

       3

Juni

 29.06  

Tresfjord

Inger Brodal Rolander, Norge

       6

 29.06  

Tresfjord

Wera Hubental, Sverige

       1

 29.06  

Lofoten

Svein Helgesen, Norge

       5

 29.06  

Lofoten

Svein Helgesen, Norge

       2

 28.06  

Lofoten

Gunnar Nymark, Danmark

       5

 28.06  

Lofoten

Gunnar Nymark, Danmark

       2

 22.06  

Oppdal

Hans Almgren; Sverige

       5

 22.06  

Hadeland

Dominic Harris, Irland

     10

 22.06  

Hadeland

Dominic Harris, Irland

       3

 22.06  

Bodø

Fernando Madeira Rodrigues

       2

 21.06  

Oppdal

Harry Vella, Malta

       7

 21.06  

Hadeland

Annukka Poloheimo, Finland

     11

 21.06  

Hadeland

Annukka Poloheimo, Finland

       3

 21.06  

Bodø

Anthony Kelly, Irland

       4

 21.06

Bodø

Anthony Kelly, Irland

       1

 15.06  

NKK Tromsø

Attila Czegledi

     24

 15.06  

NKK Tromsø

Attila Czegledi

       4

 14.06  

Tromsø

Erin Brown

      11

 14.06

Tromsø

Erin Brown

       2

 08.06  

Dokka

Andre Brun, Norge

       5

 08.06

Finnskogen

Leni Finne, Finland

       4

 08.06  

Sandefjord

Barbara J. Wood

       5

 08.06  

Sandefjord

Barbara J. Wood

       2

 07.06  

Sandefjord

Peter Jolly, UK

       7

 07.06  

Sandefjord

Peter Jolly, UK

       3

Mai

 31.05  

NKK Drammen

Lisbeth Campbell, Norge

     43

 31.05  

NKK Drammen

Lisbeth Campbell, Norge

       3

 25.05  

Gaalaasbanen

Stephanie Walsh

     24

 25.05  

Gaalaasbanen

Stephanie Walsh

      6

 25.05  

Malvik

Sean Carroll, Irland

      3

 25.05  

Narvik

Tanya Ahlman Stockmari, Finland

      8

 25.05  

Narvik

Tanya Ahlman Stockmari, Finland

      2

 25.05  

Bergen

Annika Ulltveit-Moe, Sverige

     11

 24.05  

Gaalaasbanen

Harry Tast, Finland

     19

 24.05  

Gaalaasbanen

Harry Tast, Finland

      4

 24.05  

Malvik

Marie Hamill, Irland

      4

 24.05  

Narvik

Francesco Cochetti, Italia

      7

 24.05

Narvik

Anita Withmarsh, Norge

      2

 11.05  

Eina

Turid Stamnes, Norge

      5

 11.05  

Hammerfest

Carl Gunnar Stafberg, Sverige

      6

 11.05  

Orkdal

Iuza Beradze,Tsjekkia

      6

 11.05  

Orre

Veiga, Maria Gabriela

      4

 10.05

Hammerfest

Hans Almgren, Sverige

      6

 10.05  

Orre

Nebojsa, Savicic

      5

 10.05  

Orkanger

John Muldoon, Irland

      8

 04.05  

NKK Ålesund

Marie Hogarty, Irland

     18

 04.05  

NKK Ålesund

 

      1

 April

 27.04  

Sunndalsøra

MR. C Laverty

      6

 27.04  

Naustdal

Åke Cronander, Sverige

      8

 26.04

Sunndalsøra

Carlos Saevich, England

      8

 26.04  

Askim og Omegn Jff,

Wenche Charlotte Skogli

      5

 13.04

Varhaug

Tino Pehar

      9

 12.04  

Varhaug

Rony Doedijns,

      9

 05.04

NKK Bergen

Branislav Rajic, Slovenia

     28

Mars

 30.03  

Letohallen

Rob Douman, Nederland

     14

 30.03  

Letohallen

Rob Douman, Nederland

       4

 29.03  

Letohallen

Tiina Taulos, Finland

      16

 29.03  

Letohallen

Tiina Taulos, Finland

       7

 23.03  

Trondheim trekk og brukshundeklubb

Elisabeth Bugge Olsen, Norge

       1

 22.03  

Melhus

Mats Jonsson, Sverige

       1

 22.03  

Tromsø

Frode Jevne , Norge

       1

 22.03  

Drammen Hundepark

Paul Scanlon Irland

       2

 22.03

Drammen Hundepark

Aisling Connolly, Irland

       3

 15.03  

NKK Kristiansand

Saija Juutilainen, Finland

     18

 09.03

Mjøndalshallen

Julian Bakke, Norge

       1

 08.03

Mjøndalshallen

Aud Fossum, Norge

       1

 02.03 

Letohallen

Francesco Cochetti, Italia

       8

 02.03 

Letohallen

Francesco Cochetti, Italia

       1

 01.03

Mosjøen

Arne Foss, Norge

       2

 01.03

Knarvik

Leif Ragnar Hjorth, Norge

     12

 01.03

Letohallen

Jess Luscott,

       8

 01.03

Letohallen

Stine Bøe, Norge

       1


Februar

 22.02

NKK BØ

Yvonne Cannon,

     29

 16.02

Skaun

Vanja Sliwa, Norge

       1

 16.02

Hadeland

Heidi Line Olsen, Norge

       1

 09.02

Exporama

Rita Reyniers, Belgia

       6

 09.02

Exporama

Rita Reyniers, Belgia

       2

 08.02

Exporama

Theo Leenen

       7

 08.02 

Exporama

Theo Leenen

       3

 08.02

Ølen, Etna og Vindafjord Hundeklubb

Rob Douma, Nederland

     13

 08.02

Ølen, Etna og Vindafjord Hundeklubb

Rob Douma, Nederland

       1

 01.02 

Mo I Rana

Mette Hansen,, Norge

       1

Januar

 26.01 

Exporama

Inger Brodal Rolander, Norge

       5

 26.01 

Ler

Gunn Halle, Norge

       1

 25.01 

Hellerudsletta

Ligita Zake

       4

 25.01 

Hellerudsletta

Ligita Zake

       1

 19.01 

Sandefjord

Ligita Zake

       4

 19.01 

Sandefjord

Ligita Zake

       1

 18.01 

Sandefjord

Anne-Catrine Unelsrød , Norge

       3

 18.01 

Sandefjord

Anne-Catrine Unelsrød , Norge

       1

 18.01 

Ler

Arne Foss, Norge

       1