Utstillinger 2012

For Voksne,

Mestvinnerlisten Hanner

Mestvinnerlisten Tisper

2012

Valper

Veteraner

Valpeshow : Lyse brun og vanlig utstillinger samt NKK : Hvit

Desember

 29.12

Letohallen

 John Walsh 

       24

November

 25.11 

NKK Lillestrøm

Paul Scanion , Irland

       62

 11.11 

Orkanger

Mr C Laverty, Irland

       6

 11.11 

Orkanger

Hanne Berit Husbyn, Norge

       3

 11.11

Kongsberg

Michael Leonard

       12

 10.11 

Stord

Kresten Scheel, Danmark

       9

 

Oktober

 28.10 

Letohallen

Linda Mills

       11

 27.10 

Letohallen

Ligita Zake

       15

 21.10 

Letohallen

Harry Vella

       13

 20.10 

Letohallen

George Schogol

       17

 13.10 

NKK Hamar

Kurt Nilsson, Sverige

       60

 07.10 

Letohallen

Jadranka Smojver-Selimovic

       10

 07.10 

Letohallen

Jadranka Smojver-Selimovic

       1

 06.10 

Letohallen

Shan Watson

       9

 06.10 

Letohallen

Shan Watson

       1

September

 30.09 

Klæbu

Ann Kristin Leirvik Sletnes, Norge

       1

 30.09 

Bønes

Carl-Gunnar Stafberg, Sverige

       15

 29.09 

Manger

Marit Sunde, Norge

       14

 23.09 

Sortland

Annika Ulltveit Moe, Sverige

       9

 22.09 

Sortland

Åke Cronander, Sverige

       9

 15.09 

NKK Rogaland

Denis  Kuzel,

       27

 09.09 

Verdal

Nils Molin, Sverige

       9

 09.09 

Verdal

Marianne Holmli, Norge

       1

 09.09 

Hundtorp

Inger Brodal Ronander, Norge

       1

 08.09 

Steinkjer

Åke Cronander, Sverige

       3

 02.09

NKK Tromsø

Rita Kadike-Skadina, Latvia

       22

 01.09

Tromsø

Marianne Holmli, Norge

       9

 

 

August

 26.08 

Drammen

Marianne Holmli, Norge

       6

 26.08 

Agder

Hassi Assenmacer-Feyel,

       3

 26.08 

Støren

Jean-Francois Vanaken

      11

 26.08 

Støren

Jean-Francois Vanaken

       2

 25.08 

Narvik

Soile Bister,

       8

 25.08 

Kristiansund

Gunnar Nymark,

       4

 25.08 

Skjomen

Svein Helgesen, Norge

       8

 25.08 

Drammen

Marie Petersen,

       6

 25.08 

Støren

Ligita Zake, Latvia

      12

 25.08 

Støren

Ligita Zake, Latvia

       1

 18.08 

NKK Bjerke

Manuel L. Borges

      30

 05.08 

Leknes

Theo Leenen

       7

 05.08 

Nesbyen

Doris Getzinger

      27

 05.08 

Nesbyen

R

       0

 04.08 

Leknes

Svante Frisk, Sverige

       8

 04.08 

Nesbyen

Marie Hogarty

      33

 04.08 

Nesbyen

F

      0

 03.08

Nesbyen

Anne Pickburn, Irland

     48

 03.08 

Nesbyen

Anne Pickburn, Irland

      3

 03.08 

Nesbyen

 

      3

 

Juli

 29.07 

Karmøy

Rune Lystgaard

       10

 29.07 

Tromsø

Leif-Herman Wilberg

       10

 28.07 

Råde

Natalja Nekrosiene 

       4

 28.07 

Karmøy

Nikola Smølic

       9

 28.07 

Tromsø

Zorica Saliijevic,

       13

 15.07 

Homme Idrettslag

Theo Leenen

       2

 15.07 

Vålerbanen

Leif Lehmann Jørgensen

      13

 14.07 

Vålerbanen

Soile Bister

      17

 14.07 

Homme Idrettslag

Rouli Kantzou

       2

 13.07 

Homme Idrettslag

Marian Sloan

       2

 07.07 

Leinstrand

Zorica Salijevic

       2

 01.07 

NKK Trondheim

Laurent Pichard, Sveits

      23

Juni

 23.06 

Oppdal

Nicola Imbimbo, Italia

       8

 17.06 

Bodø

Hans Van Den Berg

       4

 10.06 

Hellerudsletta

Tarmo Viirtelå, Finland

       2

 09.06 

Mo I Rana

Zeljka Fon Zidar

       4

 09.06 

Hellerudsletta

Harry Vella

       3

 09.06 

Tromsø

Rui Olivera

       6

 03.06 

NKK Drammen

Michael Leonard, England

      48

 03.06 

NKK Drammen

Friedrich Birkmar

      1

 02.06

Drammen

Mark James, England

      28

 02.06 

Drammen

Glenn Davies, England

      1

 

Mai

 27.05 

Skasenden på Finnskogen

Mona Selbach, Norge

      4

 20.05 

Hammerfest

Jo Scepers Nederland

      6

 20.05

Råde

Keith Nathan

      3

 20.05 

Gaalaasbanen

Anders Brun, Norge

      1

 19.05 

Ålesund

Nils Molin, Sverige

      1

 19.05 

Hammerfest

Brenda Banbury, England

      4

 19.05 

Haugesund

Natasa Blanusa

      7

 19.05

Gaalaasbanen

John Muldoon, Irland

     34

 19.05 

Gaalaasbanen

John Muldoon, Irland

      4

 12.05

NKK Lillesand

Åke Cronander

      22

 12.05 

NKK Lillesand

Andre Brun

      1

 06.05 

Rogaland

Christian Geelmyden

      1

 06.05 

Rogaland

Christian Geelmyden

      3

 05.05

Holter

Arne Haugen

      1

 05.05 

Rogaland

Monique Brempt

      2

 05.05

Rogaland

Monique Brempt

      3

 05.05

Dokka

Bente Karlsen

      3

April

 29.04

Sundalsøra

Terry Griffin, Irland  

      7

 29.04 

Letohallen

Philomena Leonard

      14

 28.04 

Førde

Annette Bystrup, Danmark 

      11

 28.04

Sundalsøra

Anne-Mari Haugsten, Norge

      11

 28.04 

Letohallen

Jean-Jacques Dupas

      13

 14.04 

NKK Bergen

Marianne Holm-Hansen

      23

 01.04 

Rogaland

Claudia Hollweg

      10

 01.04 

Rogaland

 

      1

 

Mars

 31.03 

Rogaland

Arne Foss

      9

 31.03 

Rogaland

Trine Gustavsen

      1

 17.03 

NKK Harstad

Lisbeth Campbell

      19

 11.03

 

Linda Kjeksrud

      1

 10.03

 

Trine Gustavsen

      1

 04.03 

Letohallen

Adolfo Martinez Noguera

      11

 04.03

M

Petter Fodstad

      1

 03.03

Letohallen

Leif Lehmann Jørgensen

      6

 

 

Februar

 26.02 

M

Steinar Balken, Norge

      1

 25.02 

Radøyhallen  

Antonio Lorenzo

      14

 19.02 

NKK Bø

Lillian Lleton, Danmark

      30

 11.02 

Ølen

Antonio di Lorenzo

      15

 12.02 

Letohallen

Roos-Börjeson, Britta

      6

 12.02 

M

B

      2

 11.02 

Ølen

Ricky Lochs-Romans,

      15

 11.02 

Ølen

A

      1

 11.02 

Letohallen

Rob   Douma,  

      11

 05.02 

Hellerudsletta

Kitty Sjong,

      5

 04.02 

Hellerudsletta

George Schogol,

      3

 04.02 

Hellerudsletta

Andre Brun, Norge

      1

 

Januar

 21.01 

Moelven

Bente Karlsen, Norge

      3

 15.01 

Vinstra

Heidi Haugen, Norge

      1