Utstillinger 2010

Mestvinnerlisten

For Voksne, Valper og Veteraner 2010

BIR ,BIM og cert, cacib og gruppe, samt

 BIS vinnere finner du også der.

Valpeshow : Lyse brun og vanlig utstillinger samt NKK : Hvit

 

 Dato                 Sted                                 Dommer                                                          Antall hunder

Desember

 29.12

Letohallen

 

      15

November

 28.11

*NKK Lillestrøm

Jukka Kuusisto, Finland

      80

 14.11

*Kongsberg

Jasna Matejcic,

      13

 14.11

*Orkanger

Arne Foss, Norge

      7

 14.11

Orkanger

Line Merete Haugen, Norge

      5

 14.11

*Stord

Carin Åkeson,

      13

 

Oktober

 31.10

*Letohallen

Jean Lanning,

      18

 30.10

*Letohallen

Henrik Johansson, Sverige

      22

 17.10

*NKK Tromsø

Inger Rolander, Norge

      19

 16.10

*Tromsø

Mona Selbach, Norge

      7

 11.10

*NKK Hamar

Rune Lystgård, Sverige

      48

 03.10

Levanger

Kristin Hoff, Norge

      3

 

September

 25.09

*Bergen

Kitty Sjong,

      14

 24.09

*Bergen

Ligita Zake.

      14

 19.09

*Sortland

Svein Helgesen, Norge

      5

 18.09

*Sortland

Karl-Erik Johansson; Sverige

      5

 18.09

Klett

Line Haugen, Norge

      5

 11.09

*NKK Rogaland

Henrik Johanson, Sverige

      23

 05.09

*Verdal

Frode Jevne, Norge

      10

 05.09

Verdal

Frode Jevne, Norge

      6

 05.09

*Narvik

Wera Hubenthal, Sverige

      5

 04.09

*Steinkjer

Mona Selbach, Norge

      9

 04.09

*Narvik

Nils Molin, Sverige

      5

 04.09

Steinkjer

Mona Selbach, Norge

      1

 

August

 29.08

*Drammen

 Lorena Merati,

     21

 29.08

*Støren

Frank Kane, Storbritania 

     9

 29.08

Støren

Frank Kane, Storbritania 

      8

 28.08

*Drammen

 Sonia Pagani, 

     16

 28.08

*Støren

 Åke Cronander, Sverige

     16

 28.08

Støren

Åke Cronander, Sverige

      8

 22.08

*Mo I Rana

Rita Kadike-Skadina, Latvia  

      6

 22.08

*Hamresand

Tomasz Borkowski, 

      15

 21.08

*Mo I Rana

Frank Christiansen, Norge

      5

 21.08

*Hamresand

Malgorzata Supronowicz

      15

 15.08

*NKK Bjerke

Michael Camac

      29

 14.08

*NKK Bjerke

Chan Weng Woh

      48

 08.08

*Svolvær

Lena Stålhandske,

      11

 07.08

*Oslo område

Svein Helgesen, Norge

      13

 07.08

*Svolvær

Kari Hansen Granaas, Norge

      11

 01.08

*Nesbyn

Helle Dan Pålsson, Danmark

      27

 

Juli

 31.07

*Nesbyn

Hans Almgren, Sverige

      31

 25.07

*Vålerbanen

Gunilla Skallman, Sverige

      16

 24.07

*Råde

Francisco Salvador Janeiro

      7

 24.07

*Karmøy

Frode Jevne, Norge

      7

 24.07

*Vålerbanen

Mery Chantal

      15

 10.07

*Vestnes

Jurat Butkiene,

      2

 03.07

* NKK Trondheim

Ingrid Borchorst, Danmark

      30

Juni

 20.06

*Fenstad

Frode Jevne, Norge

      7

 20.06

*Bodø

Biasiolo,

      8

 19.06

*Fenstad

Hanne leine Jensen, Danmark

      5

 19.06

*Bodø

Gunilla Skallman, Sverige

      7

 19.06

*Kirkenes

Karl Erik Johansson, Sverige

      1

 12.06

*Røros

Svein Helgesen, Norge

      6

 05.06

* NKK Drammen

Lisbeth Campbell

      30

Mai

 30.05

*Tromsø

John Muldoon,

      11

 30.05

Tromsø

J

      0

 30.05

*Tromsø

Kjersti Nilsson, Danmark

      14

 30.05

Tromsø

J

      0

 30.05

*Mo I Rana

Jadranka  Smojver - Seleimovic  Kroatsia

      5

 30.05

Mo I Rana

Jadranka  Smojver - Seleimovic  Kroatsia

      1

 29.05

*Tromsø

Ivana Bakal,

      11

 29.05

Tromsø

J

      0

 29.05

*Mo I Rana

Igor  Selimovic,

      6

 29.05

Mo I Rana

Igor  Selimovic,

      1

 24.05

*Råde

Mattew Russell, England

      34

 24.05

Råde

Mattew Russell, England

      0

 23.05

*Råde * Stor CERT

Maja Korosec,

      41

 23.05

Råde

Ma

      0

 22.05

*Råde

Antony Moran,

      28

 22.05

Råde

O

      0

 08.05

*NKK Kristiansand

Leif-Herman Wilberg, Norge

      28

 02|.05

*Hammerfest

Leni Finne, Finnland

      8

 01|.05

*Hammerfest

Prof, Ze  Trainin,

      8

 01.05

*Orre

Hans Almgren, Sverige

      5

April

 25.04

*Sundalsøra

John Muldoon, Irland

      12

 25.04

Sundalsøra

John Muldoon, Irland

      2

 25.04

*Stange

Rune Lystgaard

      20

 25.04

Stange

J

      0

 24.04

*Sundalsøra

Frank Christiansen, Norge

      12

 24.04

Sundalsøra

Hanne Berit Husby, Norge

      1

 24.04

*Stange

Christian Geelmuyden, Norge

      22

 24.04

Stange

J

      0

 24.04

*Førde

Hanne Leine jensen, Danmark

      8

 24.04

Førde

Hanne laine Jensen, Danmark

      4

 17.04

*NKK Bergen

Frode Jevne, Norge

      25

 10.04

Mo I Rana

Finn Arne Haugeli, Norge

      1

 

Mars

 28.02

*Nærbø

Jose  Vidal

      13

 28.03 

Nærbø

Jose  Vidal

      3

 27.02

*Nærbø

Elzbiet Chwailbog

      14

 27.03 

Nærbø

Elzbiet Chwailbog

      3

 21.03

*NKK Harstad

Bertil Lundgren, Sverige

      19

 06.03

*Manger

Jeff Luscott, England

      12

 06.03 

Manger

Jeff Luscott, England

      5 

 

Februar

 21.02

*NKK Bø

Ushi Eisner, Østerike

      18

 14.02

*Letohallen

Arne Foss, Norge 

      9

 14.02 

Letohallen

Frode Jevne , Norge

      1

 13.02 

*Ølen

Marie Hamill Irland.

      8

 13.02 

Ølen

Marie Hamill Irland.

      8 

 07.02 

Ler

Jari Partanen, Finland.

      1 

 

Januar

 31.01

*Hellerudsletta

 Terry Nethercott, Engelsk

      18

 31.01 

Hellerudsletta

Micheal Leonard , England

      2

 30.01 

*Hellerudsletta

Inger Brodal Rolander, Norge

      10

 23.01 

Ler

Arne Foss, Norge

      1 

 17.01

*Letohallen

Sylvia Desserne, Frankrike 

     17

 17.01 

Letohallen

Sylvia Desserne, Frankrike

     1

 16.01

*Letohallen

 Laura Dagmar Klein

     16

 16.01 

Letohallen

 Laura Dagmar Klein

     1